Ošetrenie magnetickou infúziou

Ako prví na Slovensku Vám ponúkame svetovú novinku

 • neinvazívny a nebolestivý zákrok
 • okamžité viditeľné výsledky
 • jedinečná technológia

WISH PRO PLUS - Revolučné riešenie v kozmetike

Použitie: upokojenie a reparácia pleti, lifting a omladzovanie tváre, krku a dekoltu, spevňovanie pokožky, zlepšenie vzhľadu vrások, obnova mladistvého vzhľadu, potláčanie tmavých kruhov pod očami a prejasnenie pleti, reparácia buniek a hojenie rán.

Špičkové technologické hlavice

Zelená technologická hlavica

Pre zákazníkov, ktorí nedajú dopustiť na mikrodermabráziu, ponúka hlavica využívajúca technológiu magnetických impulzov jedinečnú metódu s dvojitým účinkom
na zlepšenie krvného obehuexfoliáciu odumretých kožných buniek. Vzniknuté magnetické pole priťahuje hemoglobín z krvi smerom k povrchu,
čím zlepšuje krvný obeh. Mechanické pulzovanie zosilňuje peeling kože a dopravuje kozmeticky aktívne zložky do pokožky.

 • zlepšenie krvného obehu
 • odstraňovanie odumretých kožných buniek
 • výživa pokožky
 • zlepšenie odtoku lymfy
 • urýchlenie obmeny buniek
 • zbavovanie denného stresu prostredníctvom jemnej masáže

Zlatá technologická hlavica

Technologická hlavica proti starnutiu využíva pri svojej práci energiu mikroprúdov, ktorou zabezpečuje okamžité zlepšenie tonusu a vypnutia kože.
Mikroprúd aplikovaný na pokožku stimuluje tvorbu adenozíntrifosfátu (ATP). ATP vyvoláva kontrakciu a relaxáciu svalov, čím upravuje ich tonus a pripravuje ich na obnovu svojej mladistvej sily.
Ako sa svalovým vláknam postupne vracia „pamäť“, nadobúdajú zvýšenú pevnosť a tonus.

Strácajú sa jemné ryhy a vrásky!

 • okamžité viditeľné zmenšenie jemných rýh a vrásoku
 • zlepšenie krvného obehu
 • dodávanie výživných látok a aktívnych zložiek do pokožky
 • spevňovanie a zvyšovanie tonusu tvárových svalov

Červená technologická hlavica

Omladzovacia technologická hlavica využíva LED svetlo červeného spektra, alebo fototerapiu, prostredníctvom ktorej omladzuje starnúcu pokožku na troch úrovniach.
Túto technológiu v skutočnosti vyvinula NASA na regeneráciu poranenej pokožky vo vesmíre!

 • stimulácia tvorby energie v bunke – bunky pokožky využívajú energiu omladzovacej hlavice na urýchlenie prirodzeného procesu hojenia
 • aktivovanie dermálnych fibroblastov – dochádza k stimulácii pokožky za účelom zvýšenia tvorby kolagénu a elastínu
 • zvýšenie imunity pokožky – svetlo s vlnovou dĺžkou v červenej spektrálnej oblasti spôsobuje uvoľňovanie cytokínov imunitným systémom, čím sa posilňuje imunita pokožky voči toxínomy
 • zvýšenie tvorby kolagénu a elastínu
 • redukcia jemných rýh a vrások
 • vytvorenie rovnomernejšieho tónu pokožky
 • zvýšenie mikocirkulácie v koži
 • stimulácia imunity pokožky
 • zvýšenie odtoku lymfy
 • zúženie veľkosti pórov

Modrá technologická hlavica

Táto hlavica využíva modré svetlo, ktorým pôsobí na mastnú a problematickú pokožku. Baktérie Propionibacterium acnes nemôžu žiť v prostredí bohatom na kyslík. Keď sa tieto baktérie dostanú do styku s modrým svetlom vlnovej dĺžky 420 nm a 470 nm, dochádza k uvoľňovaniu kyslíka, ktorý znemožňuje ich prežitie.

 • upokojenie podráždenej pokožky
 • odstránenie baktérií Propionibacterium acnes

Inovatívne kozmetické kapsuly

Prírodný rad

Produktový rad vychádza z prírodných olejov obohacujúcich pokožku a je určený mladším klientom so suchou, citlivou a podráždenou pokožkou. Prírodný rad lieči kožné problémy prospešným, neinvazívnym spôsobom.

Kapsula Exfoliátor

Kapsula Exfoliátor ako prírodný abrazívny prostriedok pozostáva z kombinácie oleja z mandle sladkej a exfoliačných častíc. Okrem toho je obohatená o vitamíny E a A a tiež obsahuje dva druhy celulózových častíc, vďaka čomu dokáže odstraňovať odumreté kožné bunky, zlepšovať krvný obeh a stimulovať obmenu buniek. Pomáha vám vyformovať mladistvú a tónovanú pleť.

Kapsula proti starnutiu

 S kapsulou proti starnutiu s obsahom čistého jojóbového oleja sa bude vaša pokožka cítiť a vyzerať omnoho mladšie. Dokonca aj u tých, ktorí majú citlivú pleť alebo pleť náchylnú na akné, prispievajú prírodné zložky v tejto kapsule k vytvoreniu hydratačnej bariéry, ktorá napomáha zadržiavaniu dôležitých živín potrebných pre vašu pokožku.

Omladzovacia kapsula

Bambucký tuk preniká hlboko do pokožky, pričom omladzuje poškodené bunky a obnovuje pružnosť a tón. Bambucký tuk sa používa už po stáročia vďaka svojej neprekonanej schopnosti ochraňovať a regenerovať pokožku. Naša omladzovacia kapsula, ktorá vráti vašej pokožke mladistvý lesk, predstavuje nový štandard v hladkosti pleti.

Upokojujúce mlieko

Olej z nechtíka lekárskeho má antiseptické, antimykotické, protizápalové a antibakteriálne vlastnosti, čo ho zaraďuje medzi vynikajúce prostriedky na liečbu kožných infekcií. Vďaka svojim upokojujúcim a zmierňujúcim účinkom olej z nechtíka, ktorí uprednostňujú najmä osoby s popraskanou alebo suchou pokožku, utišuje zápaly a podráždenia a dokonca pomáha aj pri hojení rán.

Produktový rad Infusion

 Produktový rad Infusion je určený na skrývanie a spomaľovanie prvých príznakov starnutia u mladých a aktívnych žien. Obsahuje tri druhy sér s obsahom aktívnych zložiek. Naše kapsule radu Infusion slúžia na prácu so všetkými typmi pokožky bez ohľadu na geografickú lokalizáciu a vyznačujú sa ľahkou konzistenciou a vysokou koncentráciou aplikovaných výťažkov.

Kapsula BTX

Môžete ju tiež nazývať BOTOX®-om bez vedľajších účinkov. Patentovaná kapsula BTX obsahuje roztok Argirelínu® C, peptidu špeciálne určeného na lokálnu aplikáciu, ktorý v pokožke imituje účinok BOTOX®-u bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Roztok pôsobí prostredníctvom regulácie svalovej kontrakcie, čím obmedzuje tvorbu vrások.

Kolagénová kapsula

Táto hydratujúca a vyživujúca kapsula obsahuje kolagén vysokej čistoty MARI COLL, ktorý pochádza z hlbokomorských rýb. Tento kolagén má jedinečné aminokyselinové zloženie, ktoré zmierňuje podráždenie spôsobené povrchovo aktívnymi látkami a zabraňuje poškodeniu v dôsledku nešetrných zákrokov. Kolagénová kapsula chráni pokožku pred škodlivým žiarením. Posilňuje imunitný systém pokožky a pôsobí proti voľným radikálom, čím spomaľuje starnutie pokožky a bunkovú degradáciu.

Hyalurónová kapsula

Hyalurónová kapsula obsahuje Crystalhyal, jednu z najúčinnejších hydratačných látok, ktoré sú dnes na trhu. Vďaka svojmu pôsobeniu ako „molekulová špongia“ kyselina hyalurónová zvyšuje schopnosť pokožky zadržiavať vodu, a tak ju udržuje vlhkú, dobre vyživenú a zdravú. Kapsula stimuluje biosyntézu kolagénu a elastínu. Zlepšuje odtok lymfy, zvyšuje imunitu pokožky a taktiež pôsobí v pokožke protizápalovo.

Aktívny rad

Aktívny produktový rad (APL) vznikol za účelom, aby pomohol reaktivovať, reparovať a revitalizovať unavenú a stresovanú pokožku. Zahŕňa tri druhy kapsúl s obsahom silných aktívnych látok, ktoré už po jedinej aplikácii dávajú nebývalé výsledky. Kapsuly sú naplnené emulziou, ktorá sa ľahko vstrebáva do pokožky a je účinná pre všetky typy kože.

Bieliaca kapsula

Táto kapsula so silným účinkom v sebe spája dve aktívne bieliace zložky, ktoré zosvetľujú a vyrovnávajú tón pleti – nový roztok β-White a zložku Sea Shine, prírodnú látku získavanú z dvoch druhov hnedých morských rias. Táto kombinácia pomáha spomaľovať tvorbu melanínu a rýchlejšie zoslabovať existujúcu pigmentáciu pleti. Látky s exfoliačným účinkom odstraňujú odumreté kožné bunky, takže sa koža javí hladšia, rovnomernejšie tónovaná, jasnejšia a „svetlejšia“.

Reparačná kapsula

Táto kapsula určená na ochranu a reparáciu pokožky spája aktívne látky Crystalhyal a PrimalHyal, ktoré spolu prenikajú do tkanív pokožky a vypĺňajú ich. Hyalurónová kyselina PrimalHyal 300 pomáha ochraňovať pokožku pred škodlivými baktériami a stimuluje proces hojenia rán. Reparačná kapsula poskytuje dvojitý účinok – stimuluje obranné mechanizmy pokožky a prirodzený imunitný systém a zároveň zabezpečuje reparáciu buniek a hojenie rán.

Energetická kapsula

Táto kolagénová a elastínová výplňová kapsula bez potreby aplikácie ihlou poskytuje kožným bunkám čistý zdroj bioenergie. Pôsobením našej energetickej kapsuly sa počas obdobia 15 dní zmenší počet vrások a vznikne pevnejšia pokožka vďaka tomu, že starnúcim bunkám dodáva energiu na tvorbu kolagénu a elastínu. Kapsula obsahuje bezpečný aktivovaný zdroj energie (MG6P) v spojení s esenciálnymi aminokyselinami a meďou.

Nový produktový rad – Kapsuly na reguláciu procesu starnutia

 Tento produktový rad pomáha regulovať a spomaľovať proces starnutia vyvolaný mechanickými faktormi, rýchlym životným štýlom, znečisteným životným prostredím a stresom. Nové produkty sú určené pre citlivú, reaktívnu a podráždenú pokožku postihnutú akné, ktorú chránia pred infekciami a urýchľujú jej hojenie. Navyše ochraňujú pokožku pred útokmi chemických, mechanických a svetelných činiteľov (UV žiarenie).

Kapsula WISH na reguláciu starnutia

Emulzia na báze vody s obsahom peptidu Progeline pôsobí priamo na epidermis a dermis. Má remodelačný účinok, vypína ovisnutú kožu a zlepšuje vzhľad vrások. PROGELINETM spôsobuje zreteľnú redukciu kontúr tváre (línie spodnej čeľuste). TightenylTM, látka vyvolávajúca biolifting kožného matrixu, ktorá nahrádza retinol používaný na intenzívne zákroky omladzovania tváre, spevňuje pokožku, viditeľne zlepšuje jej hutnosť a omladzuje ju. Oblasť použitia: procedúry proti starnutiu, procedúry na potlačenie stresu, zlepšenie vzhľadu vrások a ovisnutej pokožky, kompletné remodelovanie.

Kapsula WISH na úpravu kontúr

Slúži na obnovu mladistvého vzhľadu, poskytovanie účinku proti starnutiu pre citlivú pokožku, potláčanie tmavých kruhov pod očami prostredníctvom cieleného pôsobenia na tvárové štruktúry uložené v určitej hĺbke a ošetrovanie lokálnych problémov pleti, akými sú napríklad vrásky, ochabnutosť kože, hyperpigmentácia a jazvy. Viditeľne zlepšuje tón pleti a vyznačuje sa rýchlym účinkom pri regulácii stresu v pokožke.
Obsahuje biologické inhibítory stresu pokožky TightenylTM a NeurophrolineTM, ktoré sa získavajú z rastliny Tephrosia purpurea pochádzajúcej z Indie. Extrakciou zo semien tejto rastliny sa pripravil kondenzát obohatený o špecifické cukry. Použitie: lifting tváre, omladzovanie tváre, spevňovanie pokožky.

Kapsula WISH pre starostlivosť o pokožku

Obsahuje zložku Abyssine® 657 – zmes exopolysacharidov izolovaných z extrémofilného mikroorganizmu, ktorý žije v hlbokomorských hydrotermálnych prieduchoch. Abyssine® 657 výrazne obmedzuje podráždenie a nepohodlie pokožky, ďalej poskytuje optimálny upokojujúci účinok a ochranu proti poškodeniu pokožky UV žiarením a tiež pomáha udržiavať obranný systém pokožky v optimálnom stave. Kapsula je obohatená o olej z nechtíka lekárskeho, ktorý má antiseptický a hojivý účinok. Použitie: ochrana pokožky, podráždená pokožka, reparácia/reštrukturalizácia, hojenie rán, starostlivosť o pokožku po výskyte akné.

Viac ako 1 000 zákrokov ročne ...

Už desaťročia ponúkame svoje služby spokojným zákazníkom.