Mezoterapia dekoltu

Anti-aging terapia a re-juvenácie kože

Koža a ostatné tkanivá starnú, čím sa mení pomer elastických a kolagénových vlákien v nej. Táto zmena vyvoláva ochabnutie a vrásky na koži. Za účelom oživenia, omladenia, a teda re-juvenácie kože boli vyvinuté zmesi látok, ktoré sú vhodné na anti-aging terapiu.

Táto terapia revitalizuje a rejuvenizuje pokožku. Účinok je jemný a prirodzený. Produkty rehydratujú pokožku a poskytujú jej potrebnú výživu. Zvýšenie efektu terapie docielime kombináciou mezoterapeutického ošetrenia produktom, ktorý už obsahuje kyselinu hyaluronovú. Táto v kombinácii so stopovými prvkami a vitamínmi, zvyšuje kohéziu buniek, regeneruje, reštrukturalizuje a opravuje tkanivá pri zachovaní elastickosti pokožky.

Produkt je vhodný na biorevitalizáciu matnej, unavenej a zostarnutej pokožky ako aj na ochranu proti starnutiu kože. Aplikácia zvyčajne nebýva bolestivá. Pri citlivejších miestach používame anestetický krém. Takéto ošetrenie trvá od 15 do 30 minút, v závislosti od aplikácie a miesta ošetrenia. Odporúča sa niekoľko cyklov ošetrenia na danú lokalitu.

Viac ako 1 000 zákrokov ročne ...

Už desaťročia ponúkame svoje služby spokojným zákazníkom.