Kyselina hyalurónová Martin

Kyselina hyalurónová je látka telu vlastná, dodávate tak svojej pleti 100% prírodnú látku. Kyselina hyalurónová je známa svojou schopnosťou viazať vodu. Táto špeciálne upravená kyselina dokáže hydratovať pokožku zvnútra, redukovať jemné vrásky a celkovo ju prejasňovať a revitalizovať.

MODELHA

Ide o unikátny výplňový materiál s obsahom alkalickej termálnej minerálnej vody. Dokonalá kombinácia ultračistej kyseliny hyalurónovej a alkalickej termálnej minerálnej vody s vysokým obsahom antioxidačných minerálov.

Technológia CROSS-MINERHYAL

Dokonalá kombinácia ultračistej kyseliny hyalurónovej a alkalickej termálnej minerálnej vody s vysokým obsahom antioxidačných minerálov.

97.5% - ALKALICKÁ TERMÁLNA MINERÁLNA VODA

Aby pokožka plnila svoju funkciu, potrebujeme ju nielen dostatočne hydratovať, ale aj doplniť optimálnu hladinu minerálov, vďaka čomu nás môže chrániť pred škodlivými vonkajšími faktormi; keďže ich však telo nedokáže všetky syntetizovať, musíme vyhľadať iný zdroj minerálov.

Alkalická termálna minerálna voda má vyššie pH ako normálna voda, a to nad 7 pH. Obsahuje tiež minerály a negatívny oxidačno-redukčný potenciál (ORP), takže pôsobí ako silný antioxidant a má množstvo zdravotných benefitov.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

MODELHA je výsledkom neustáleho hľadania skutočného antiagingu s objemovým, reštrukturalizačným, hydratačným a regeneračným účinkom, ktorý vďaka minerálnej termálnej vode umožní väčšiu stimuláciu receptora CD44, a tým produkciu extracelulárnej matrice.

Sieťovanie

Dlhodobým nízkoteplotným procesom sieťovania sa dosiahne pomalé miešanie zosieťovaných molekulárnych hmotností a voľných HA, čím sa zabezpečuje jednotná skladba s časticami o veľkosti 1 až 2 mikrónov, pričom sa zachovávajú viskoelastické vlastnosti materiálu, ktoré umožňujú lepšiu integráciu materiálu do tkaniva.

<0,1 PPM zvyškového BDDE

Aby sa zabezpečila univerzálnosť produktov z radu MODELHA pre všetky vekové skupiny, je nevyhnutná vysoká kvalita kyseliny hyalurónovej, vďaka čomu sa zabráni obsahu zvyškových endotoxínov v materiáli. Naša predĺžená technológia sieťovania pomáha znižovať zvyškové množstvo BDDE (1,4-butándiol Diglycidyl éter) pod úroveň 0,1 PPM. Tým sa zachováva prirodzená štruktúra kyseliny hyalurónovej a výsledkom je čistý produkt, ktorý je vhodný pre každú pokožku.

Základná surovina

So základnou certifikovanou surovinou od spoločnosti Fidia Pharma (patent č. 1408222) garantujeme najvyššie štandardy kvality, vďaka čomu nedochádza vo výrobnom procese k syntéze bielkovín. Zároveň sa dosiahne výroba ultračistého jednofázového gélu vyrobeného bakteriálnou fermentáciou Streptococcus equi bez zvyškových bielkovín a rozpúšťadiel. Okrem toho produkt prechádza procesom dialýzy s WFI (Water For Injection) používaným pri výrobe liekov, vďaka ktorému surovina znesie vysoké teploty a umožní maximálnu sterilitu, čistotu a chemickú kvalitu.

Certifikácie

Modelha má označenie zdravotníckej pomôcky CE 0373 a je vyrábaná podľa noriem kvality ISO 9001, ISO 14001 a ISO 13485.

Viac ako 1 000 zákrokov ročne ...

Už desaťročia ponúkame svoje služby spokojným zákazníkom.