Doplnenie objemu a modelácia tváre

Vekom tkanivá tváre strácajú svoj objem a tým sa mení aj ich tvar. Požadovaný objem tkanivám môžeme prinavrátiť použitím výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej.

Kyselina hyalurónová je vhodná na:

  • korekciu ochabnutej kože, v prípade straty objemu tukového tkaniva tváre, či pri premiestnení sa tukového tkaniva
  • doplnenie objemu tkaniva v temporálnej oblasti
  • doplnenie objemu a modelácia líc
  • výplň nazolabiálnych rýh a marionetových rýh
  • modeláciu nosa
  • modeláciu brady
  • modelácia ušných lalôčkov

Doporučenie po podaní

  • 24 hodín po výkone vhodné ošetrenú časť chladiť
  • po výkone je nevhodná návšteva solária, sauny, intenzívnych kozmetických zákrokov a nutné vyhýbať sa slnečnému žiareniu po dobu 7 – 10 dní
  • “tvárový kľud” – minimalizácia reči, smiechu a úsmevov 24 hodín po podaní jemná masáž. Prípadný edém po výkone rýchlo spontánne ustúpi.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

MODELHA je výsledkom neustáleho hľadania skutočného antiagingu s objemovým, reštrukturalizačným, hydratačným a regeneračným účinkom, ktorý vďaka minerálnej termálnej vode umožní väčšiu stimuláciu receptora CD44, a tým produkciu extracelulárnej matrice.

Sieťovanie

Dlhodobým nízkoteplotným procesom sieťovania sa dosiahne pomalé miešanie zosieťovaných molekulárnych hmotností a voľných HA, čím sa zabezpečuje jednotná skladba s časticami o veľkosti 1 až 2 mikrónov, pričom sa zachovávajú viskoelastické vlastnosti materiálu, ktoré umožňujú lepšiu integráciu materiálu do tkaniva.

<0,1 PPM zvyškového BDDE

Aby sa zabezpečila univerzálnosť produktov z radu MODELHA pre všetky vekové skupiny, je nevyhnutná vysoká kvalita kyseliny hyalurónovej, vďaka čomu sa zabráni obsahu zvyškových endotoxínov v materiáli. Naša predĺžená technológia sieťovania pomáha znižovať zvyškové množstvo BDDE (1,4-butándiol Diglycidyl éter) pod úroveň 0,1 PPM. Tým sa zachováva prirodzená štruktúra kyseliny hyalurónovej a výsledkom je čistý produkt, ktorý je vhodný pre každú pokožku.

Základná surovina

So základnou certifikovanou surovinou od spoločnosti Fidia Pharma (patent č. 1408222) garantujeme najvyššie štandardy kvality, vďaka čomu nedochádza vo výrobnom procese k syntéze bielkovín. Zároveň sa dosiahne výroba ultračistého jednofázového gélu vyrobeného bakteriálnou fermentáciou Streptococcus equi bez zvyškových bielkovín a rozpúšťadiel. Okrem toho produkt prechádza procesom dialýzy s WFI (Water For Injection) používaným pri výrobe liekov, vďaka ktorému surovina znesie vysoké teploty a umožní maximálnu sterilitu, čistotu a chemickú kvalitu.

Certifikácie

Modelha má označenie zdravotníckej pomôcky CE 0373 a je vyrábaná podľa noriem kvality ISO 9001, ISO 14001 a ISO 13485.

Viac ako 1 000 zákrokov ročne ...

Už desaťročia ponúkame svoje služby spokojným zákazníkom.