Botox krku

Ako sa zbaviť vrások?

Vadia Vám mimické vrásky, vrásky na čele, vrásky na tvári, vrásky na krku, vrásky pod očami, vrásky v dekolte, vrásky okolo pier a úst a vrásky na lícach?

Vyhladenie vrások v Martine

Botulotoxín alebo aj Botox je prípravok, ktorý preruší nervovosvalové spojenie a tým zabráni mimickému svalu v zmršťovaní (mimické vrásky). Sťahovanie svalu je hlavnou príčinou tvorby vrások na koži. Botox (Botulotoxín) sa injekčne aplikuje vo veľmi nízkych dávkach do problémových častí tváre alebo krku. Používa sa za účelom korekcie mimických vrások na čele, teda na vyhladenie vrások na čele, vrások pri koreni nosa, vrások okolo očí, vrások okolo pier, vrások okolo úst a vyhladenie vrások krku. Tiež sa používa za účelom redukcie nadmerného potenia podpazušia, dlaní a nôh.

Odstránenie vrások v Martine

Aplikácia je nebolestivá, pre pacienta nenáročná a výsledný efekt nastupuje už za 2 – 3 dni. Po prvej aplikácii trvá tri až šesť mesiacov. Postupne odoznieva a aplikáciu je vhodné opakovať.
Po častejšej aplikácii už nedochádza k návratu používania neželanej mimiky v pôvodnej miere. Pri dlhšej nečinnosti svalu totiž dochádza k ústupu od neželaného typu mimiky. Opakovaním zákroku sa podstatne predlžuje i dĺžka žiadaného efektu na pol roka i viac. Daná technika sa často kombinuje napríklad s výplňami kyselinou hyalurónovou, za účelom redukcie hlbších vrások.

Viac ako 1 000 zákrokov ročne ...

Už desaťročia ponúkame svoje služby spokojným zákazníkom.