Skin Booster – ošetrenie vašej pleti

Kyselina hyalurónová Martin

Kyselina hyalurónová je látka telu vlastná, dodávate tak svojej pleti 100% prírodnú látku. Kyselina hyalurónová je známa svojou schopnosťou viazať vodu. Táto špeciálne upravená HA vo forme Skin Booster dokáže hydratovať pokožku zvnútra, redukovať jemné vrásky a celkovo ju prejasňovať a revitalizovať.

Skin Booster je špeciálne zasieťovaná kyselina hyalurónová, ktorá sa aplikuje do pokožky.

Úbytkom HA vznikajú prvé vrásky, priehlbiny a celkovo pleti ubúda hydratácia a rozžiarenie. Hydratácia prebieha zasieťovanou kyselinou hyalurónovou, ktorá je odolnejšia voči hyaluronidáze, a tým má v tkanive dlhšiu životnosť. Ideálna je nielen na hydratáciu, ale funguje veľmi dobre aj ako Anti-aging technika. Skin Booster môže byť aplikovaný jemnými vpichmi do povrchovej dermis, pomocou kanyly do hlbších vrstiev, alebo pomocou Vital Injektora, čím sa zabezpečí rýchla, presná a minimálna záťaž.

Skin Booster – ošetrenie vašej pleti

Toto ošetrenie vedie k omladeniu a komplexnej hydratácii pleti. Ošetrenie pozostáva z troch sedení, ktoré prebiehajú s odstupom približne jedného mesiaca. Doba účinku trvá v priemere 6-8 mesiacov. Po tejto dobe sa odporúča pre zachovanie účinku ošetrenie zopakovať.

ANESTÉZA: Nie
ZOTAVENIE: Individuálne

Kyselina hyalurónová cena

Skin Booster - cena za zákrok od 150,00 €
Rezervovať termín >