Korekcia vrások Hydralix

Kyselina hyaluronová Martin

Ako sa zbaviť vrások?

Vadia Vám mimické vrásky, vrásky na čele, vrásky na tvári, vrásky na krku, vrásky pod očami, vrásky v dekolte, vrásky okolo pier a úst a vrásky na lícach?

Korekcia vrások a pier Hydryalixom

Hydralix je injekčný, sterilný, apyrogénny gél určený pre augumentáciu mäkkého tkaniva. Skladá sa zo zosieťovanej kyseliny hyalurónovej neživočíšneho pôvodu.

Produkuje sa vo výrobnom závode, ktorý dodržiava prísne podmienky noriem ISO9001 a ISO13485. Dlhú životnosť podaného materiálu zaisťuje špeciálne sieťovanie technológiou s použitím (BDDE) . Zbytkový BDDE vo finálnom produkte je menej než 2ppm.

Gél neobsahuje latex , je vysokoelastický, jasný, číry a biologocky rozložiteľný.

Prevedenie prípravku s objemom 1,25 ml v každej injekčnej striekačke v porovnaní s objemom 1ml v konkurenčnom prípravku znamená +25% zadarmo!

Vlastnosti častíc umožňujú injektovanému materiálu vytvarovať sa v tkanive do požadovaného tvaru, dodávajú mu pevnosť a trvanlivosť. Ide o vlastnosti, ktoré sú výsadou prípravkov Hydryalix a nie iných bežných jednofázových prípravkov dostupných na trhu.

Jednoduchá aplikácia Hydralixu

Sila, ktorú je nutné vyvinúť pri aplikácii je nízka a konštantná.

Korekcia vrások Hydralix

Hydralix poskytuje výhodu oboch jednofázových a dvojfázových výplní

Technológia Hybrid MoBi™ - ide o najmodernejšiu technológiu skupiny Luminera pre výrobu radu Hydryalix, naše prípravky na báze zosieťovanej kyseliny hyalurónovej ponúkajú aj výhodu jednofázového zosieťovania a aj vlastnosti dvojfázového gélu.

Korekcia vrások Hydralix

Hydralix - možnosti aplikácie

Hydralix môže byť aplikovaný iba vyškoleným lekárom do nasledovných častí tela: čelo, spánky, chrbát nosa, nasolabiálne vrásky, ústa, čeľusť, brada, vrásky hnevu, stračia nôžka, lícne kosti, pery a vrásky "marionette."

Hydralix - výsledky po aplikácii

obrázky neboli upravované.

Korekcia vrások Hydralix
ANESTÉZA: Nie
ZOTAVENIE: Individuálne

Kyselina hyaluronová cena

Výplň vrások a pier injekčne výplňou cena za 1,0 ml HA + 0,25ml HA ZDARMA!190,00 €
Rezervovať termín >